Strony internetowe dla kancelarii prawnych

Aliquet adipiscing in dignissim scelerisque fermentum nibh condimentum ligula eget nunc blandit interdum eros, massa ante ipsum senectus quis in.

Jak powinna wyglądać strona internetowa dla prawnika?

W zależności od branży musimy zwracać uwagę na różne elementy podczas procesu tworzenia strony internetowej – nie inaczej jest podczas przygotowywania strony internetowej dla prawnika. O ile kolorystyka jest sprawą drugorzędną (co nie oznacza że nie jest istotna) tak sam układ elementów na stronie pozwoli użytkownikowi w prosty sposób nawigować po stronie. Tworząc internetową dla kancelarii prawnej lub pojedynczego prawnika musimy pamiętać o następujących aspektach:

  • Dane kontaktowe muszą być odpowiednio wyeksponowane tak aby klient mógł łatwo je odnaleźć (na stronie głównej – w szczególności w wersji mobilnej strony, w zakładce kontakt, na pasku menu i w stopce).
  • Strona w jasny sposób musi komunikować jakimi specjalizacjami zajmuje się kancelaria/prawnik.
  • Przy tworzeniu strony internetowej dla kancelarii prawnej należy zwrócić szczególną uwagę na zasady etyki zawodowej, oznacza to że formularze muszą być okraszone odpowiednimi zgodami, cała strona powinna posiadać certyfikat SSL a informacje zawarte na stronie powinny mieć charakter informacyjny a nie reklamowy.

Digital Marketing News & Blog

Sit nunc quis viverra commodo risus integer imperdiet massa blandit odio eu nunc, sed gravida nisl, sit eu auctor id ut pretium ultrices in.

Elit mattis platea rhoncus

Id nullam massa morbi tellus ullamcorper dui mauris sed placerat at lacus lorem fringilla

Nisl eleifend vulputate ultricies

Id nullam massa morbi tellus ullamcorper dui mauris sed placerat at lacus lorem fringilla

Porttitor quam dolor

Id nullam massa morbi tellus ullamcorper dui mauris sed placerat at lacus lorem fringilla